Služby

Klasické masáže

Klasická masáž je vhodná pro uvolnění svalů a kloubu celého těla. Pro odstranění blokád, spasmů. Nebo také pro relaxaci celého těla. Je o prevence, která udržuje tělo v kondici. Pravidelnou masáží si šetříte své zdraví a tělo.


Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je luxusní procedura , která spojuje očistu těla , relaxační masáž a čokoládový zábal . Má regenerační a detoxikační účinky. Zpomaluje proces stárnutí, vyhlazuje a regeneruje pokožku. Čokoláda obsahuje prvky potřebné pro lidský organizmus, například draslík, vápník,fosfor, hořčík ale také vitamíny.


Aroma-terapeutické masáže

Pro aroma terapeutické masáže požíváme Italskou aroma terapeutickou linie „ANDĚLÉ – VÍLY – ELFI – ESEJCI“ představuje ideální možnost pro vědomou péči o fyzické tělo, psychické a emocionální aspekty člověka. Masáž je hluboce relaxační a uvolňující. Propojení vůně a doteku má hluboké účinky na tělo i mysl.


Manuální lymfodrenáže

Manuální lymfodrenáž je speciální technika , která zlepšuje funkci lymfatického systému. Zaměřuje se na povrchní mízní systém. Podporuje vyplavování toxinu , antibiotik a všech škodlivin z těla. Zmírňuje celulitidu, otoky tzv. Lymfa-démy.


Metamorfní „Motýlí“ terapie

je velmi příjemná a jednoduchá relaxační metoda s hlubokými účinky, která umožňuje překlenout emocionální, fyzické či psychické bloky a rozvinout tak vlastní potenciál.

Při aplikaci Metamorfní Techniky se uvolňuje tok životní energie a zprostředkovává se kontakt s nejhlubším JÁ. Zároveň dochází k uvolňování karmického zatížení a přenastavení organismu do jeho plného potenciálu.


Maderoterapie

Maderoterapie je velmi oblíbenou masážní technikou. Maderoterapie napomáhá při celulitidě a tvarování postavy. Touto neinvazivní metodou, která je založena na použití anatomických válečků vyrobených ze dřeva, se dosahuje po pár aplikacích viditelných výsledků. Díky této metodě můžete mít pevnější tělo, redukovat tukové zásoby . Celkově maderoterapie stimuluje lymfatický systém, zbavuje tělo toxinů, odbourává usazené tukové zásoby, zbavuje tělo případných nerovností, redukuje objem postavy (břicho, nohy, boky, hýždě, paže), vypíná pokožku a uvolňuje svaly.

Doporučujeme kůru intenzivně po sobě jdoucích 5-10 masáží. Po intenzivní kůře doporučujeme udržovací masáže 1x měsíčně.


Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je více než tisíc let stará ayurvédská technika, která pomocí speciálních hmatů jemně ošetřuje a uvolňuje oblast ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje. Působí zde na uvolnění zvýšeného svalového napětí a spoušťových bodů (triggerpointů), které způsobují bolesti v oblasti šíje, hlavy nebo očí. Povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje látkovou výměnu ve tkáních a blahodárně působí na pokožku hlavy a tím i na růst a výživu vlasů. Uvolňuje nejen fyzické, ale i psychické napětí. Tato oblast je totiž přímo napojená na centrum emocí v mozku (limbický systém), a tak má její relaxace výrazné účinky na zmírnění psychického napětí, úzkosti nebo depresí. Při pravidelném provádění tak poskytuje příjemné a účinné uvolnění od každodenního stresu, odstraňuje nespavost, pomáhá od bolestí hlavy a zlepšuje koncentraci.


Reflexní masáž chodidel

Reflexní masáž vychází z poznatku, že na všech zakončeních lidského těla existují reflexní plošky odpovídající příslušným vnitřním orgánům nebo oblastem těla, skrze které lze na celý organismus. Během procedury se tlakově ošetřují reflexní body na chodidlech, nártech a kotnících. Tím dochází k uvolnění a odstranění bloků v reflexních drahách a jednotlivých vnitřních orgánech.Při masáži se postupuje citlivě s ohledem na reakci a bolestivost bodů a reflexních zón.


Zeštíhlující a Tvarující Zábal

Zábal s aktivního jílu s esenciálními oleji ze sladkého pomeranče, citronu, fenyklu, rozmarýnu s extrakty listů břečťanu, břízy, arniky, vinné révy, jírovce, tavolníku kopřivy, měsíčku a máty aktivně pomáhá v procesu zeštíhlování, tvarování a zpevnění postavy proti celulitidě a zadržování vody v těle. Stimuluje cirkulaci tekutin a tonizuje pokožku.