Služby

Metamorfní „Motýlí“ terapie

je velmi příjemná a jednoduchá relaxační metoda s hlubokými účinky, která umožňuje překlenout emocionální, fyzické či psychické bloky a rozvinout tak vlastní potenciál.

Při aplikaci Metamorfní Techniky se uvolňuje tok životní energie a zprostředkovává se kontakt s nejhlubším JÁ. Zároveň dochází k uvolňování karmického zatížení a přenastavení organismu do jeho plného potenciálu.


Klasické masáže

Klasická masáž je vhodná pro uvolnění svalů a kloubu celého těla. Pro odstranění blokád, spasmů. Nebo také pro relaxaci celého těla. Je o prevence, která udržuje tělo v kondici. Pravidelnou masáží si šetříte své zdraví a tělo.


Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je luxusní procedura , která spojuje očistu těla , relaxační masáž a čokoládový zábal . Má regenerační a detoxikační účinky. Zpomaluje proces stárnutí, vyhlazuje a regeneruje pokožku. Čokoláda obsahuje prvky potřebné pro lidský organizmus, například draslík, vápník,fosfor, hořčík ale také vitamíny.


Aroma-terapeutické masáže

Pro aroma terapeutické masáže požíváme Italskou aroma terapeutickou linie „ANDĚLÉ – VÍLY – ELFI – ESEJCI“ představuje ideální možnost pro vědomou péči o fyzické tělo, psychické a emocionální aspekty člověka. Masáž je hluboce relaxační a uvolňující. Propojení vůně a doteku má hluboké účinky na tělo i mysl.


Manuální lymfodrenáže

Manuální lymfodrenáž je speciální technika , která zlepšuje funkci lymfatického systému. Zaměřuje se na povrchní mízní systém. Podporuje vyplavování toxinu , antibiotik a všech škodlivin z těla. Zmírňuje celulitidu, otoky tzv. Lymfa-démy.